Bel ons voor info 0294 - 74 50 70

Contact met 54events

RENOVATIE 2020 naar 6 t/m 8 oktober

Vanwege de corona-uitbraak hebben wij RENOVATIE 2020 verzet naar de Nationale Energie Week. RENOVATIE en zusterbeurs MONUMENT vinden dan gelijktijdig plaats met onder meer Vakbeurs Energie en PREFAB - in de Brabanthallen in Den Bosch.

Op de hoogte blijven?

CONTACT MET DE BEURSORGANISATIE

RENOVATIE is een productie van...

54events

Informatie voor bezoekers
beurs@54events.nl
0294 74 50 70

54events
Amerlandseweg 3
3621 ZC Breukelen
beurs@54events.nl
www.54events.nl

Rein Bosma
Senior sales- en accountmanager

rein@54events.nl

06 - 38 14 52 24

Pieter van Beemen
Sales- en accountmanager

pieter@54events.nl
06 - 30 33 46 80

Rob Lindenbergh
Senior sales- en accountmanager

rob@54events.nl
06 - 17 13 39 77

Wendy van de Geijn
Kennisprogramma

wendy@54events.nl 
+31 (0)6 42 43 69 49

Diederik Jansen
Marketing- en Communicatie manager

diederik@54events.nl

06 - 46 19 21 41

Lisa Leeuwestein
Projectcoördinator

lisa@54events.nl

0294 -74 50 71

RENOVATIE 2020 naar 6 t/m 8 oktober

Vanwege de corona-uitbraak hebben wij RENOVATIE 2020 verzet naar de Nationale Energie Week. RENOVATIE en zusterbeurs MONUMENT vinden dan gelijktijdig plaats met onder meer Vakbeurs Energie en PREFAB - in de Brabanthallen in Den Bosch.

Op de hoogte blijven?